פנייה אישית לתלמידים

רחלי קרמר

אני רוצה לנצל את ההזדמנות (ואת הבלוג שלי…) על מנת לברך את מחזור התלמידים הקרוב של Versio Academy. כידוע, Versio Academy הוא בית הספר הראשון בישראל המתמקד ספציפית בלימוד לוקליזציה. כבעלים של Versio Academy, ברצוני לברך אתכם וגם להוסיף מספר מילים חשובות – So here goes:

תודה. בחרתם בנו כי הציפיות שלכם גבוהות. אתם מצפים לרכוש כלים שיסייעו לכם להשתלב בפרויקטים מעניינים ויעזרו לכם לממש את כישורי החשיבה והשפה שלכם בזירה העסקית. אנחנו כאן על מנת לספק לכם את הכלים הללו. תודה על הבעת האמון. זה לא מובן מאליו.

המחויבות שלנו. לוקליזציה זה מקצוע. צוות Versio Academy חי ונושם לוקליזציה כבר שנים רבות. בעולם הדיגיטלי של היום, יש ביקוש הולך וגובר ללוקליזטורים מקצועיים המכירים את התחום על בוריו, אשר מסוגלים להשאיר חותם מקצועי חיובי. כצוות הוראה, אנו מחויבות ללימוד בהיר ומעמיק של המקצוע שבו אנו עוסקות. אנו חושבות לא רק עליכם, אלא גם על הלקוחות העתידיים שלכם.

אנחנו כאן עבורכם. יחד עם צוות המרצות, נעשה שימוש בכל הידע והניסיון שברשותנו על מנת לצייד אתכם בכלים פרקטיים לעבודה כלוקליזטורים. נלווה את התרגול שלכם, נחשוב יחד אתכם ונעבוד קשה עבורכם. ההצלחה שלכם חשובה לנו!

שתפו אותנו. אנחנו אוהבות פידבקים. אם יש לכם תובנות, שאלות, מחשבות, הצעות או בקשות מיוחדות, שתפו את הצוות. נשמח לשמוע מה שיש לכם להגיד!

אנחנו מאד מתרגשות שאתם איתנו. צפויה לכולנו חוויה מלמדת, מעשירה ומהנה. שיהיה בהצלחה!

השארת תגובה