איזו שנה הייתה לנו! :-)

לפני קצת יותר משנה פתחנו את המחזור הראשון של קורס הלוקליזציה, עם מעט סטודנטיות, בהתרגשות רבה והאמת שגם עם לא מעט חששות. מאז עברו לא מעט מים בנהר, והיום 33 בוגרים ובוגרות מצוינים לא מפסיקים לעבוד בתחום!

וההצלחה לא איחרה לבוא…

כל בוגרות המחזור הראשון עברו בהצלחה את בחינת ההסמכה של מיקרוסופט, 2 בוגרות עובדות כיום כמנהלות פרויקטים של לוקליזציה בחברות תרגום מקומיות, 4 בוגרות עובדות על פרויקטים של Google כמתרגמות וכעורכות, בוגרת הצטרפה לצוות של Airbnb, ולא מעט מהבוגרים והבוגרות עובדים כיום על חומרים של Skype‏, WeWork‏, Amazon‏, Facebook‏, Booking.com וחברות טכנולוגיה ענקיות אחרות. כאן אפשר לקרוא מה כתבו בוגרות על הקורס

והיום? אנחנו לקראת סוף המחזור הרביעי שיסתיים בשבוע הבא, והסטודנטיות יצטרפו לבוגרים ולבוגרות שכבר עושים חיל בתחום הלוקליזציה.

מה עוד היה לנו?

      במהלך 2019 התחלנו בהשקת סדנאות מעשיות לעבודה עם כלי התרגום MemoQ למתרגמים ולעורכים. 

      ב-17 בדצמבר השקנו את הכנס השנתי שלנו, שבו נכחו 120 איש. הכנס הוכתר בהצלחה מרובה! הוא כלל שלל הרצאות מתחום הלוקליזציה, המיקרו קופי והכתיבה לדיגיטל, פאנל מרתק בהשתתפות מומחיות ומומחים בתחומים אלה, ואפילו 2 ריאיונות עם מנהלי איכות ולוקליזציה מחברות מובילות בצ’כיה וברוסיה.

ומה הלאה?

שנת 2020 עומדת להיות עמוסה לא פחות 🙂 מתוכננים להיפתח 2 מחזורים נוספים של קורס הלוקליזציה – המחזור החמישי ייפתח במאי (שההרשמה אליו התחילה ממש בימים אלה) והמחזור השישי לקראת אוקטובר.

בנוסף, בימים אלה אנחנו משיקים סדרה של סדנאות מעשיות שמיועדות לעוסקים בכתיבה לדיגיטל – כותבים, מנהלי תוכן ובעלי עסקים, שרוצים לחדד את מיומנויות הכתיבה שלהם במרחב הדיגיטלי. הסדנאות הן חד-יומיות ומתמקדות בנושא אחד, ואת הסדרה יפתח המאסטר מייקל אמיר ב-8 במרץ עם הסדנה “סודות וטכניקות כתיבה למרחב הדיגיטלי”. כל הפרטים כאן: https://www.versio-academy.co.il/writing_techniques/

ביה”ס Versio Academy ממשיך לפעול להשגת המטרה להיות בית להעשרה מקצועית של מתרגמים ועורכים ושל אלה העוסקים במילה הכתובה בדיגיטל. 

 

השארת תגובה