סוף הוא גם התחלה חדשה

 

לפני 4 שנים הקמתי את ביה"ס ורסיו אקדמי כדי להכשיר את הדור הבא של מתרגמות ומתרגמים בלוקליזציה, ולהיות בית להכשרה המקצועית של העוסקות והעוסקים בתרגום, בעריכה ובכתיבה. 

לא העליתי בדמיוני שמה שהתחיל אז כיוזמה "בַּקטנה" יצמח ויתפתח לביה"ס במתכונתו הנוכחית – עם אתר דו-לשוני, ערוץ פעיל ביוטיוב, מגוון רחב של קורסים, השתלמויות וסדנאות, כנס שנתי ומוניטין כביה"ס המוביל ללימודי לוקליזציה. 

אז אחרי שנים של עבודה מאתגרת, מסקרנת, מרתקת ומהנה החלטתי להציע את ביה"ס למכירה(*) ולהעביר את המושכות לארגון, מוסד לימודים, סוכנות או חברה, שימשיכו לפתח את ביה"ס, לפרוץ גבולות ועולמות ולקדם את תחום הלוקליזציה ואת התחומים הנלווים לה.

אני רוצה לומר תודה ענקית לצוות ההוראה – ברכה, גל, זהבית, יובל, יעל, ליאת וליה – בלעדיכן ובלעדיך החזון היה נשאר בגדר חלום. תודה על ההשקעה, התמיכה והנתינה האינסופית – זה ממש לא מובן מאליו.

תודה גם לבוגרות ולבוגרי בית הספר, שנתנו בנו אמון ובחרו להתמקצע אצלנו – אני מאחלת לכן ולכם הצלחה ענקית. אני גאה בכל אחת ואחד מכם ונפעמת מההצלחה האדירה שלכם!

ותודה אחרונה חביבה לכל מי שלקח ולקחה חלק בפעילות של ביה"ס ב-4 השנים האלו – בהשתלמויות, בסדנאות, במפגשים ובכנסים – עזרתם להעלות את המודעוּת לחשיבות העצומה של הלוקליזציה ולתפקיד שלה בחוויית המשתמשות והמשתמשים.

ואם תהית, אני לא הולכת לשום מקום 🙂 אמשיך לפעול לקידום הלוקליזציה גם במסגרת עבודתי כלוקליזטורית ואני בטוחה שדרכינו ייפגשו בעתיד.

רחלי

(*) מכיר/ה חֶברה שרוצה להרחיב את הפעילות שלה ויעניין אותה לרכוש את ביה"ס? אשמח לחיבורים!